.

Інтернет для будівельників Укрзалізниці в Карпатах

Євротранстелеком з дня свого заснування тісно співпрацює з Українською залізницею. Так, наша компанія забезпечує будівельників Бескидського залізничного тунелю Інтернет-зв’язком. За для цього було прокладено оптоволоконний кабель у надважких умовах. Роботи проводилися за кошти нашого Товариства. В якості підрядної будівельної компанії виступила  Львівська залізниця.

У процесі будівництва нового тунелю Євротранстелеком планує прокласти свій оптоволоконний кабель і, таким чином, забезпечити надійним Інтернет-зв’язком населені пункти вздовж лінії Воловець-Стрий.

Beskyd  Beskyd2

Фотографії: Андрій Поліковский та profidom.com.ua

Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Його розташовано в Українських Карпатах, на Бескидському перевалі, між станціями Бескид і Скотарське Мукачівської дистанції Львівської залізниці. На даний час Укрзалізниця під егідою ЄБРР проводить реконструкцію тунелю, а саме, будівництво нового двоколійного тунелю поряд з існуючим, побудованим ще в 1886 році.
Завдяки новому тунелю пропускна здатність ділянки залізниці збільшиться до 100 пар поїздів у день, а швидкість збільшиться з 40 до 60 км/г.

Контакти:

+380 (44) 333 59 00
+380 (44) 333 59 76

Для поштових та кур'єрських відправлень:
+380 (67) 333 59 00