.

Про компанію

Цілі і завдання

Компанія “Євротранстелеком” була створена з метою побудови волоконно-оптичної лінії вздовж залізниць України для забезпечення потреб залізничного транспорту України в сучасних засобах зв’язку для її технологічних потреб і надання телекомунікаційних послуг.

Наші досягнення

Інвестуючи власні кошти, Євротранстелеком побудував волоконно-оптичні лінії протяжністю близько 6000 км. Компанія продовжує будувати сучасну і надійну телекомунікаційну інфраструктуру.

Наша команда

Компанія “Євротранстелеком” – це ретельно підібрана команда професіоналів з багаторічним досвідом проектування, будівництва і експлуатації телекомунікаційних мереж, які зуміли з успіхом застосувати його до нинішніх європейських стандартів побудови мереж зв’язку.

Наші ліцензії

Компанія “Євротранстелеком”, відповідно до ліцензії Міністерства Транспорту та Зв’язку АА №720182 від 08.12.2004, є українським телекомунікаційним оператором, який надає послуги з оренди каналів зв’язку, передачі даних і доступу до мережі Інтернет.

Наші переваги

Євротранстелеком використовує новітні оптичні та IP-рішення. Це реальна можливість надавати клієнтам сучасні та якісні телекомунікаційні послуги з «одних рук».

Наша відповідальність

Ми цілодобово відповідаємо за роботу всіх складових телекомунікаційної мережі – від волоконно-оптичних кабелів до IP-маршрутизаторів. Ми завжди у відповіді за те, що створюємо і пропонуємо!

Контакти:

+380 (44) 333 59 00
+380 (44) 333 59 76

Для поштових та кур'єрських відправлень:
+380 (67) 333 59 00