.

Інформація споживачам

Інформація споживачам телекомунікаційних послуг про оператора телекомунікацій ТОВ «Євротранстелеком» (у подальшому Оператор)

Інформація про Оператора
Товариство з обмеженою відповідальністю “Євротранстелеком”
Код ЄДРПОУ – 31731686
тел.: + 380 (44) 333-59-00
тел./факс: +380 (44) 333-59-76
e-mail: sales@ett.ua
Більш детально про оператора можна отримати інформацію на сайті Міністерства юстиції України – https://usr.minjust.gov.ua/
Оператор декларує, що за рішенням НКРЗІ його включено до Реєстру Операторів.
Оператор працює на підставі ліцензій на місцевий, міжміський та міжнародний телефонний зв’язок, та надання у користування каналів електрозв’язку по всій території України.

Види послуг

Порядок надання послуг

Послуги Користувачу надаються відповідно до Законів України «Про телекомунікації», «Про захист прав споживачів», «Про звернення громадян», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295), Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг, затверджених рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 29.11.2012 № 624, та інших нормативно-правових актів України.
Ознайомитися з законодавством можна на сайті Верховної Ради України: .
Послуги надаються виключно на підставі укладеного між Оператором та користувачем договору про надання телекомунікаційних послуг. Договір про надання телекомунікаційних послуг не є публічною офертою та не є договором в розумінні ст. 633 Цивільного кодексу України.
Договір про надання телекомунікаційних послуг є виключно індивідуальним документом, що враховує індивідуальні умови його укладення, індивідуальні умови підключення та взаємоз’єднання обладнання, індивідуальні умови надання телекомунікаційних послуг тощо.
З базовим текстом договору про надання телекомунікаційних послуг Ви можете ознайомитись надіславши нам запит або звернувшись безпосередньо за контактами.
Остаточна редакція договору готується індивідуально.

Для укладення договору з Оператором

Юридичній особі надати:

 • банківські реквізити;
 • копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість;

та копії документів завірених печаткою підприємства, а саме:

 • витяг зі Статуту,
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію,
 • копію довідки про включення до ЄДРПОУ,
 • копію наказу про призначення на посаду представника, який уповноважений підписувати Договір, або копію довіреності, оформлену належним чином,
 • документ, що підтверджує право власності (користування) на приміщення де встановлене кінцеве обладнання.

Фізичній особі надати:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документ, що підтверджує право власності чи користування приміщенням, або документа про реєстрацію місця проживання, де буде встановлюватись кінцеве обладнання.

Для отримання детальної інформації щодо процедури укладення договору про надання телекомунікаційних послуг звертайтесь безпосередньо за контактами.

Щодо питань взаємодії в межах договору, пропозицій, скарг та рекламацій

Якщо у Вас виникли питання по умовам підключення, тарифам, додатковим послугам, з пропозиціями, скаргами та рекламаціями, Ви завжди можете звернутися до Оператора за телефоном: + 380 (44) 333-59-99.
З інших питань за телефоном: + 380 (44) 333-59-00,

Запевнення та гарантії Користувача

У випадку підписання договору про надання телекомунікаційних послуг Користувач запевняє та гарантує, що:

 • Оператор достовірно і в повному обсязі поінформував Користувача про суть, якість, вартість, тарифи та порядок надання телекомунікаційних послуг;
 • Оператор виконав усі вимоги законодавства України в сфері телекомунікацій і в сфері захисту прав споживачів при підготовці та укладенні договору про надання телекомунікаційних послуг;
 • Оператор надав та забезпечив доступ Користувачу до усієї інформації та даних, що вимагалися Користувачем при підготовці та укладенні договору про надання телекомунікаційних послуг;
 • Користувачу жодні умови та вимоги договору про надання телекомунікаційних послуг не нав’язані, а договір підписаний добровільно з повним розумінням його умов та суті.

Контакти:

+380 (44) 333 59 00
+380 (44) 333 59 76

Для поштових та кур'єрських відправлень:
+380 (67) 333 59 00