.

Оптичні канали DWDM

Компанія «Євротранстелеком» на базі мережі DWDM надає якісні телекомунікаційні послуги корпоративним клієнтам, Інтернет-провайдерам і операторам зв’язку, які вже давно визнали DWDM-технологію оптимальним та економічним рішенням для передачі потужних інформаційних потоків на великі відстані.

Мережа на основі технології DWDM використовується в якості базису для модернізації та розширення існуючих SDH і IP мереж, щоб підвищити їх пропускну спроможність і доступність.

Оптична мережа компанії “Євротранстелеком” покриває всю територію України і має незалежні міжнародні волоконно-оптичні переходи в напрямку країн Європи та РФ.

Мережа DWDM побудована на базі обладнання CPL (Common Photonic Level) виробництва компанії Ciena.

Обладнання та програмне забезпечення постійно модернізується і його поточна версія дозволяє організувати до 88 дуплексних цифрових каналів зі швидкостями 10 Гбіт/с, 40 Гбіт/с, 100 Гбіт/с і 200 Гбіт/с, в залежності від типів застосовуваних транспондерів.

На мережі DWDM Євротранстелеком використовує автоматичну систему електронної корекції дисперсії, що дозволило виключити необхідність установки пасивних компенсаторів дисперсії і тим самим значно збільшити довжини регенераційних ділянок, що можуть досягати за певних умов до 2500 км.

На мережі DWDM у вузлових точках встановлені ROADM (реконфігуровані оптичні мультиплексори) на базі керованих хвильових комутаторів WSS, чим досягається висока ступінь гнучкості мережі, тобто забезпечується можливість оперативного дистанційного перемикання каналів в різні напрямки, а також виділення необхідної кількості каналів з будь-якого з наявних у вузлі напрямків.

Система передачі знаходиться під цілодобовим контролем та управлінням, а для підвищення надійності роботи на мережі впроваджено систему автоматичного перемикання каналів DWDM на резервний маршрут у разі можливих пошкоджень лінійного тракту основного напрямку.

Таким чином, за рахунок застосування, як апаратного резервування обладнання, так і системи перемикання трактів забезпечується висока надійність і гнучкість організованих на мережі послуг.

Контакти:

+380 (44) 333 59 00
+380 (44) 333 59 76

Для поштових та кур'єрських відправлень:
+380 (67) 333 59 00