.

Компанія “Євротранстелеком” активно впроваджує технології 100 Гбіт/с корпорації Ciena по всій країні

Український оператор оголошує про масштабне впровадження технології Ciena 100 Гбіт/с на всій своїй мережі, забезпечуючи таким чином своїх оптових і корпоративних клієнтів послугою з найвищою пропускною спроможністю.

ЛИНТИКУМ, штат Меріленд, США. КИЇВ, Україна. 13 серпня 2012 р.
Корпорація Ciena® (NASDAQ: CIEN), експерт в області мережевих технологій, і український оператор зв’язку “Євротранстелеком” (ETT®) оголосили про впровадження когерентної оптичної технології Ciena 100 Гбіт/с в магістральній мережі ЄТТ.

Високопродуктивна мережа ЄТТ на пакетній базі оптичної платформи Ciena 6500 здатна забезпечити швидко зростаючі потреби клієнтів у високошвидкісному підключенні по всій Україні.

Проект являє собою розширення першого каналу зв’язку 100 Гбіт/с в Східній Європі, який розгорнуто в 2011 році.

Основні факти:

  • В якості ексклюзивного постачальника вирішення 100 Гбіт/с для своєї загальнонаціональної оптичної мережі DWDM компанія ЄТТ вибрала саме Ciena. Цей вибір дозволяє оператору повніше задовольнити потреби своїх клієнтів і більш оперативно реагувати на їхні зростаючі потреби у високій пропускній здатності. Завдяки сформованому альянсу ЄТТ зможе гарантувати своїм клієнтам послуги, забезпечені максимальною пропускною здатністю.
  • Масштаб впровадження дозволить ЄТТ розширити вихідну 100 Гбіт/с мережу, що з’єднує Київ і Харків до великих українських обласних центрів, включаючи Львів, Донецьк, Одесу і Дніпропетровськ. Це надасть додаткову можливість – забезпечувати підтримку високошвидкісного трафіку від європейських, українських і російських операторів.
  • Оптична опорна мережа корпорації Ciena, яку виконано на базі когерентних оптичних процесорів WaveLogic™ , дозволить ЄТТ використовувати 10 Гбіт/c, 40 Гбіт/с і 100 Гбіт/c канали одночасно. Крім того, при сьогоднішній можливості плавного переходу оператора на більшу пропускну здатність, у нього з’являється потенціал для оперативного реагування на неминучі зміни вимог до пропускної здатності мережі в майбутньому. Така гнучкість дозволяє ЄТТ контролювати експлуатаційні витрати, забезпечуючи економічну ефективність ціни біта, яку оператор може розподілити між своїми клієнтами-операторами і корпоративними клієнтами.

Що думають про це керівники вищого ешелону?

За останній рік рішення 100 Гбіт/с Ciena довели свою цінність, вони успішно використовуються на лінії Київ-Харків в нашій мережі, і коли настав час розгортати технологію з високою продуктивністю по всіх напрямках, рішення Ciena знову виявилися найкращими. Оптична когерентна технологія Ciena не тільки забезпечила нам плавний і швидкий перехід на 100 Гбіт/с без необхідності проведення дорогого і складного повторного проектування мережі, але й допомогла досягти більш привабливих умов, як із загальної вартості володіння, так і з вартості передачі біта даних по нашій магістральній мережі. Ці переваги є сильною стороною на сучасному ринку телекомунікацій

– заявив Віталій Каразей, генеральний директор ТОВ «Євротранстелеком»

Рішення ЄТТ щодо розширення впровадження 100 Гбіт/с Ciena у всій своїй мережі – важливий момент для перевірки продуктивності і надійності нашої технології. Оскільки прийняття мереж 100 Гбіт/с набирає обертів в глобальному масштабі, широке їх впровадження, викликане зростаючим попитом, таких як це – ще раз підтверджує вибухоподібний ріст пропускної здатності в регіоні Росія/СНД, який зараз і відбувається. Із зростанням прийняття додатків, що вимагають високої пропускної здатності (таких, як хмарні обчислення), мережі з високою пропускною здатністю стають вже необхідністю, оскільки саме вони дозволяють операторам задовольняти потреби своїх клієнтів

– підкреслив Сергій Фішкін, керуючий директор Ciena в Росії, СНД і країнам Балтії

Інформація по технологічному лідерстві та продукції:

  • Ciena є піонером і лідером на ринку технологій когерентної оптичної передачі, вона пропонує перші в галузі комерційно доступні системи; когерентні системи 40 Гбіт/с впроваджуються з 2008 року, а когерентні системи 100 Гбіт/с – з 2009 року. Корпорація Ciena вже поставила понад 16 тисяч когерентних лінійних інтерфейсів 40 Гбіт/с/100 Гбіт/с більш ніж 100 клієнтам по всьому світу, при цьому розгорнуто понад 15 мільйонів кілометрів когерентних ліній зв’язку.

Додаткові ресурси і мультимедійні посилання:

  • Спецификація: Пакетна оптична платформа 6500
  • Біла книга: Основні можливості технології 100 Гбіт/с в мережах телекомунікаційних компаній

Про компанію «Євротранстелеком»
ТОВ «Євротранстелеком» (www.ett.ua) є альтернативним оператором зв’язку України, яка надає оптові послуги на ринках України і Східної Європи. Євротранстелеком має власну волоконно-оптичну мережу, кабелі прокладено в грунті вздовж залізниць України, мережа охоплює всі основні регіони України. Оператор має власні національні мережі DWDM, SDH і IP/MPLS. Він пропонує послуги транзиту IP-трафіку, передачі даних і голосу, lambda-послуги, послуги по оренді стійок і портів, оренді темних волокон, а також технічне обслуговування для своїх клієнтів.
 
Інформація про корпорацію Ciena
Корпорація Ciena – експерт в області мережевих технологій. Співпрацюючи з клієнтами по всьому світу, ми розкриваємо стратегічний потенціал їх мереж, допомагаємо здійснити докорінні зміни в принципах роботи і забезпечуємо суттєві конкурентні переваги. Націленість на впровадження інноваційних технологій дозволяє корпорації Ciena об’єднати надійність і пропускну спроможність оптоволоконних мереж, гнучкість і економічність Ethernet, а також уніфікувати програмне забезпечення для досягнення найвищої в області рівня автоматизації мереж.
Останні новини, фінансові звіти, важливі оголошення та інша корисна інформація про Ciena представлені на сайті корпорації. Більш детальна інформація міститься на веб-сайті www.ciena.com.
 
Для інвесторів Ciena
Твердження перспективного характеру. Цей прес-реліз містить ряд тверджень, що спрямовані на перспективу та базуються на поточних розрахунках, прогнозах та очікуваннях, що охоплюють можливі ризики і невизначені ситуації. Компанія склала цей документ на підставі фактичної інформації, тому реальні результати діяльності Ciena можуть істотно відрізнятися за рахунок притаманних цього роду бізнесу ризиків або неоднозначностей, в тому числі факторів ризику, викладених корпорацією Ciena у Звіті по Формі 10-Q, що направлено в Комісію з цінних паперів і бірж 6 червня 2012 р. Висловлювання перспективного характеру включають вираз очікувань співробітників компанії Ciena, їх надій, намірів або стратегій подальшого розвитку і характеризуються наявністю фраз, що вказують на очікування, а саме: «очікуємо», «думаємо», «могли б», «за нашими підрахунками», «не виключено», «мабуть», «можливо», «слід», «буде», «б» і т. д. Корпорація Ciena не бере на себе ніяких зобов’язань по своєчасному оновленню інформації в цьому прес-релізі, у тому числі в разі появи нових відомостей, майбутніх подій або іншого.
 

Контактні особи для преси:
Артур Квятковскі
 (Artur Kwiatkowski)
Ciena Limited
+44 (0) 20 7012 5584
akwiatko@ciena.com
Ніколь Андерсон 
(Nicole Anderson)
Корпорація Ciena
+1 (410) 694–5700
pr@ciena.com
 

Контактні особи для інвесторів:
Грег Лемпф
Ciena Corporation
(410) 694–5700
ir@ciena.com

Контакти:

+380 (44) 333 59 00
+380 (44) 333 59 76

Для поштових та кур'єрських відправлень:
+380 (67) 333 59 00