.

Коментар ТОВ “Євротранстелеком” стосовно взаємодії з СБУ

Приймаючи до уваги наявність недостовірної iнформацii у ЗМІ стосовно слідчих дій в ТОВ “Євротранстелеком”, повідомляємо наступне.

19 вересня 2017 року в приміщеннях ТОВ “Євротранстелеком” в м. Києві та в місцях, де проживають теперішній і попередній керівники Товариства, були проведені санкціоновані обшуки.
Обшуки проводилися згідно Ухвали суду, яка базувалася на припущенні, що Товариство та його керівництво проводить спільну господарську діяльність з компаніями “Мікснет”, “Мікснет Плюс” та “Фіорднет”, і що така господарська діяльність направлена на завдання шкоди інтересам України та спрямована на сприяння Російській Федерації в підривній діяльності проти України.

З точки зору ТОВ “Євротранстелеком”, обшук було проведено достатньо коректно, та з намаганням представників СБУ дотримуватися процесуальних вимог. Невеликим виключенням з цього стало те, що документи та відомості, які вилучалися і отримувалися СБУ під час проведення обшуку, потрапили до інтернет-видань ще під час проведення обшуку, тобто до його закінчення. А певна частина так поспіх оприлюдненої інформації, була і є складовою комерційної таємниці ТОВ “Євротранстелеком”.

За наслідками проведення обшуку, СБУ отримало документальне підтвердження попередньо наданої ТОВ “Євротранстелеком” інформації стосовно того, що ТОВ “Євротранстелеком” ніколи не співпрацювало з компаніями “Мікснет”, “Мікснет Плюс” та “Фіорднет”, та не мало жодних договірних чи поза договірних відносин з цими компаніями. Окрім цього, були отримані відомості, що працівники ТОВ “Євротранстелеком” взагалі не знали про існування таких компаній.

Після встановлення представниками СБУ факту відсутності взаємовідносин з вказаними компаніями, обшук було продовжено.

За наслідками подальшого обшуку у ТОВ “Євротранстелеком” були вилучені договори, документація та електронні носії щодо інших компаній, які не були зазначені в ухвалі суду. Мова йде в тому числі і про загальновідомих українських та європейських операторів зв’язку, а також про постачальників телекомунікаційного обладнання з багаторічною історією.

Підстави вилучення саме цих документів та електронних носіїв ТОВ “Євротранстелеком” не відомі і не зрозумілі, особливо враховуючи той факт, що ці компанії є постачальниками послуг і обладнання, окрім ТОВ “Євротранстелеком”, багатьом іншим операторам і державним органам України.

Користуючись, на жаль, негативним приводом, запевняємо народ України, та наших багаторічних партнерів, що ТОВ “Євротранстелеком” з часу свого заснування завжди працювало, працює i буде працювати виключно в правовому полі України та в державних iнтересах, що неодноразово доведено як і нашими успішними проектами, які направлені на розвиток телекомунікаційних мереж України та корпоративної мережі Укрзалізниці, так і судовою практикою, у випадку виникнення розбіжностей з контролюючими органами.

Останні новини

Адреса:

 Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 48
+380 (44) 333 5 999
+380 (44) 333 5 976